komfortní wellness chalupa až pro 25 osob


spacertelefon: +420  734 418 588 spacer email: info@staroceskachalupa.cz

 

Vybaveni

Celý areál je tvořen objektem samotné chalupy, zahradním domkem se saunou a na jaře 2014 pro Vás chystáme stavbu velké pergoly s grilem a krbem, velkým venkovním posezením a dětské hřiště včetně umístění bazénu.

Komfortní, stylově zařízená chalupa má 3 podlaží.
 
V přízemí se nachází 2x obývací světnice, každá s vlastním kuchyňským koutem. První světnice je mimořádně prostorná: plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická varná deska a pečící trouba, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, myčka, varná konvice, topinkovač), kachlová kamna, jídelní stůl, sedací souprava a TV+SAT. Druhá světnice: kuchyňský kout, jídelní stůl a posezení.

První patro,
přístupné dvěma schodišti přímo z obou světnic, tvoří celkem 6 ložnic: 2x 2-lůžková (dvoulůžka), 2x 3-lůžková (dvoulůžka a jednolůžko) a 2x 4-lůžková (vždy 1x dvoulůžko a 2x jednolůžko). Jedna 4-lůžková ložnice je průchozí do 3-lůžkové ložnice, všechny ostatní ložnice jsou samostatné neprůchozí.

V podkroví
(patro přístupné po stahovacích schodech), lze využít až 7 přistýlek (6x rozkládací matrace a 1x pohovka)

Sociální zařízení zahrnuje celkem 4x koupelnu se sprchovým koutem a 5x WC. K dispozici je pračka a dětská postýlka. Vytápění je zajištěno elektrokotlem s rozvodem tepla do radiátorů a kachlovými kamny ve světnici. Součástí objektu je vlastní wellness centrum: v přízemí chalupy vířivá vana, v zahradním domku sauna, odpočívárna a ochlazovna.

Pro lepší orientaci jsou zde přiloženy orientační plánky budovy.


       
.